Nasza firma istnieje na rynku polskim i międzynarodowym od 2001 roku. W związku ze zwiększającym się zapotrzebowaniem na nasze usługi stopniowo poszerzaliśmy profil jej działalności, aby dojść do obecnego etapu - nasze projekty produkujemy we własnym zakładzie.

 

Wracając do początków. Zaczynaliśmy naszą działalność od projektowania, adaptacji i modyfikacji pojazdów i ich części. Stosowane w tych procesach specjalistyczne technologie pozwoliły zapewnić bezpieczeństwo naszych klientów podczas użytkowania ich pojazdów w warunkach szczególnego zagrożenia.

 

W następnym etapie skoncentrowaliśmy się na efektywnym procesie wdrożenia do produkcji zaprojektowanych przez nas prototypów. Naturalną konsekwencją tego był nasz następny krok - nadzór nad produkcją wyżej opisanych pojazdów. Równolegle włączyliśmy do produkcji elementy wykonane z użyciem różnych materiałów: stopów lekkich, stali, tworzyw sztucznych i ceramiki.

 

Obecnie nasza firma mieści się w Obornikach Śląskich. Mamy nadzieję, że działania te pozwolą nam i naszym klientom szybko i skutecznie reagować na nowe wyzwania.


 

 
✓ projektowanie, produkcja i dostawa elementów oraz systemów bezpieczeństwa dla pojazdów opancerzonych zagrożonych atakiem
✓ doradztwo techniczno-technologiczne w zakresie budowy, adaptacji i modyfikacji pojazdów w zakresie opancerzenia zwiększających bezpieczeństwo
      w szczególnych zagrożeniach (ataki terrorystyczne, działania grup odwetowych, ochrona czynna i bierna pasażerów)
✓ wdrażanie prototypów oraz optymalizacja procesów produkcyjnych z zastosowaniem np. Lean Manufacturing
✓ projektowanie pojazdów, maszyn i urządzeń
✓ projektowanie szyb pancernych i uszczelek gumowych
✓ projektowanie i realizacja elektroniki specjalnego przeznaczenia
✓ obróbka skrawaniem z użyciem obrabiarek CNC: frezowanie, toczenie, elektro-drążenie etc.

 

 Copyright © 2011 UPBW.PL Bartłomiej Woźniak. Wszelkie prawa zastrzeżone.